נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

בעולם יותר ויותר דיגיטלי, עסקים מייצרים ומסתמכים על כמויות עצומות של נתונים. הגנה על נתונים אלו מפני איומים שונים, כולל התקפות סייבר ואסונות טבע, הפכה לדאגה קריטית עבור ארגונים בכל הגדלים. כאן נכנס לתמונה פורטידר. Fortiedr הוא פתרון תוכנה מקיף שנועד לחזק את מאמצי אבטחת הנתונים והתאוששות מאסון. במאמר זה, נעמיק ביתרונות, בתכונות ובסיבות העיקריות שבגללן כדאי לשקול להשתמש ב-Fortiedr כדי להגן על הנתונים היקרים שלך.

היתרונות העיקריים של Fortier

אבטחת מידע משופרת: Fortiedr בנויה עם אבטחת מידע בבסיסה. היא משתמשת באלגוריתמי הצפנה חדישים כדי להגן על הנתונים שלכם בזמן מנוחה ובמעבר. עם Fortiedr, אתם יכולים לסמוך ולבטוח שהמידע הרגיש שלכם מוגן מעיניים סקרניות, מה שמבטיח עמידה בתקנות הגנת מידע כגון GDPR ו- HIPAA

שחזור מאסון חזק:

אסונות טבע, כשלי חומרה והתקפות סייבר עלולים לשבש את הפעילות שלכם ולהוביל לאובדן נתונים. Fortiedr מציעה פתרון מקיף לשחזור מאסון המאפשר לכם לשחזר במהירות את הנתונים והמערכות שלכם, תוך מזעור זמן השבתה והבטחת המשכיות עסקית.

גיבוי ושחזור פשוטים:

Fortiedr מפשט את תהליך הגיבוי והשחזור באמצעות אוטומציה. אתם יכולים לתזמן גיבויים קבועים של הנתונים והמערכות הקריטיות שלכם, ובמקרה של תקרית, יש ליזום שחזור בכמה לחיצות בלבד. קלות השימוש הזו מפחיתה את ההסתמכות על מומחיות IT ומייעלת את התפעול.

מדרגיות:

בין אם אתם עסק קטן או עסק גדול, Fortiedr יענה על הצרכים שלכם. אתם יכולים להרחיב את יכולות ההגנה על הנתונים והשחזור שלכם ככל שהארגון שלכם גדל, ולהבטיח שהנתונים שלכם יישארו מאובטחים ונגישים בכל עת.

יעילות מחיר:

Fortiedr מבטלת את הצורך בהשקעה במספר פתרונות עצמאיים לאבטחת נתונים והתאוששות מאסון. על ידי איחוד פונקציות אלה לחבילת תוכנה אחת, אתם יכולים להפחית עלויות באופן משמעותי תוך הבטחת הגנה מקיפה.

דיווח מקיף:

ניטור תקינות מערכות הגנת הנתונים והשחזור שלכם הוא חיוני. Fortiedr מספקת כלי דיווח וניתוח מפורטים המציעים תובנות לגבי מצב הגיבויים שלכם, היעילות של תהליכי השחזור ועמידה במדיניות הגנת נתונים.

שליטה מרחוק:

בסביבת עבודה יותר ויותר מרוחקת, היכולת לנהל את אבטחת הנתונים והתאוששות מאסון מרחוק היא חיונית. Fortiedr מציעה יכולות ניהול מרחוק, המאפשרות לך לנתר ולשלוט בהגנה על הנתונים שלכם מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

תכונות עיקריות של Fortier

שכפול נתונים בזמן אמת: Fortiedr מעסיקה שכפול נתונים בזמן אמת כדי ליצור ולתחזק עותקים של הנתונים הקריטיים שלכם במיקום מאובטח מחוץ לאתר. זה מבטיח שהנתונים שלכם מוגנים באופן רציף, ובמקרה של כשל, אתם יכולים לעבור בצורה חלקה לנתונים המשוכפלים.

שחזור נקודת זמן:

עם Fortiedr, אתם יכולים לשחזר נתונים לנקודת זמן מסוימת. פירוט זה חיוני לעסקים המסתמכים על נתוני עסקאות, מה שמבטיח שתוכלו לשחזר מידע למצב המדויק בו היה לפני שהתרחש תקרית.

הגנה מפני תוכנות כופר:

התקפות כופר נמצאות במגמת עלייה, והן יכולות להיות השלכות הרסניות עבור ארגונים. Fortiedr כולל תכונות מתקדמות להגנה מפני תוכנות כופר המסייעות בזיהוי והפחתת איומי כופר לפני שהם יכולים להצפין את הנתונים שלכם.

בקרת גישה מבוססת תפקידים:

אבטחת מידע היא לא רק הגנה מפני איומים חיצוניים. Fortiedr מאפשרת לכם להגדיר בקרות גישה והרשאות, ומבטיחה שרק צוות מורשה יכול לבצע שינויים בהגדרות הגנת הנתונים והשחזור שלכם.

מדיניות גיבוי אוטומטי:

הגדרה וניהול של מדיניות גיבוי עשויים להיות גוזלים זמן. Fortiedr עושה תהליך זה לאוטומטי, ומאפשרת לך להגדיר לוחות זמנים לגיבוי, מדיניות שמירה ותעדוף נתונים, ומבטיחה שהנתונים הקריטיים ביותר שלך תמיד מגובים.

הגנה על מחשב וירטואלי (VM):

עבור ארגונים המסתמכים במידה רבה על וירטואליזציה, Fortiedr מציעה הגנת VM היכולה לגבות ולשחזר מכונות וירטואליות, מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי עבור מרכזי נתונים מודרניים וסביבות מבוססות ענן.

ניתוח מתקדם:

Fortiedr כולל יכולות ניתוח מתקדמות המספקות תובנות לגבי פעולות הגנת הנתונים והשחזור שלכם. אתם יכולים לזהות מגמות, לייעל תהליכים ולטפל באופן יזום בבעיות פוטנציאליות.

למה להשתמש בFortier ?

כעת, לאחר שחקרנו את היתרונות והמאפיינים העיקריים של Fortiedr, בואו נעמיק מדוע כדאי לכם לשקול להשתמש בתוכנה זו לצרכי הגנת הנתונים והתאוששות שלכם מאסון.

פתרון מקיף:

Fortiedr מציעה פתרון הכל-באחד לאבטחת נתונים ושחזור מאסון. במקום להשקיע במספר כלים ושירותים, אתם יכולים לייעל את הפעילות שלכם ולהפחית עלויות על ידי שימוש בחבילת תוכנה אחת ומקיפה.

הגנה יזומה על תוכנות כופר:

התקפות כופר מהוות איום משמעותי על עסקים כיום. תכונות הגנת תוכנת הכופר המתקדמות של Fortiedr עוזרות לכם להישאר צעד אחד לפני התוקפים על ידי זיהוי והפחתה של איומים לפני שהם יכולים להצפין את הנתונים שלכם.

קלות שימוש:

Fortiedr תוכנן מתוך מחשבה על ידידותיות למשתמש. הממשק האינטואיטיבי ויכולות האוטומציה שלו אומרות שאינך צריך להיות מומחה להגנה על נתונים כדי להגדיר ולנהל את תהליכי הגיבוי והשחזור שלכם ביעילות.

מדרגיות:

ככל שהארגון שלכם גדל, צרכי הגנת הנתונים והשחזור שלך עשויים להשתנות. המדרגיות של Fortiedr מבטיחה שתוכלו להסתגל לדרישות המתפתחות ללא צורך בשיפוץ מלא של תשתית אבטחת הנתונים שלכם.

תאימות נתונים:

עמידה ברגולציה היא דאגה לעסקים בתעשיות שונות. Fortiedr מסייעת לכם לעמוד בתקנות הגנת נתונים על ידי הצפנת נתונים, אספקת בקרות גישה והצעת דיווח מפורט כדי להוכיח תאימות.

רציפות עסקית:

עם יכולות שחזור מאסון חזקות של Fortiedr, אתם יכולים למזער את זמן ההשבתה ולהבטיח המשכיות עסקית גם מול אירועים בלתי צפויים. זה יכול להיות יתרון תחרותי מכריע בסביבה העסקית המהירה של היום.

שליטה מרחוק:

היכולת לנהל מרחוק את הגנת הנתונים והשחזור חשובה יותר ויותר, במיוחד עם עליית העבודה מרחוק. תכונות הניהול מרחוק של Fortiedr מאפשרות לכם לנטר ולשלוט באבטחת הנתונים שלך מכל מקום. לסיכום, Fortiedr הוא פתרון תוכנה רב-תכליתי ומקיף שנותן מענה לצרכים הקריטיים של אבטחת מידע והתאוששות מאסון. היתרונות העיקריים שלו כוללים אבטחת נתונים משופרת, שחזור מאסון חזק, תהליכי גיבוי ושחזור מפושטים, מדרגיות, יעילות עלות, דיווח מקיף ויכולות ניהול מרחוק. תכונות המפתח שלו כוללות שכפול נתונים בזמן אמת, שחזור נקודת זמן, הגנת תוכנות כופר, בקרת גישה מבוססת תפקידים, מדיניות גיבוי אוטומטית, הגנת VM וניתוח מתקדם. אם אתם מחפשים פתרון אמין ומקיף לשמירה על הנתונים שלכם ולהבטחת המשכיות עסקית, Fortier בחירה ראויה.
Call Now Button דילוג לתוכן