שירותים מנוהלים בענן

אקספרס מספקת עולם שלם של שירותי מחשוב בענן לעסקים ומאפשרת לכל עסק להעביר את כל מערכי המחשוב שברשותו לסביבות מנוהלות ומאובטחות בענן עם זמינות ושרידות מרבית.

אחסון ואירוח

גיבוי ושחזור

הגנת סייבר

Microsoft Office 365

ניהול וניטור

מרכזיה בענן

​אירוח​

גיבוי ושחזור

הגנת סייבר

Office 365

ניהול וניטור

מרכזיה בענן

אוטומציה וסקריפטים

NOC & SOC

מערך תשתיות המחשוב בענן של אקספרס עומדות בתקני אבטחה מהמחמירים בעולם ומפסקות את שירותי הענן משני אתרים פיזיים שונים – חיפה ו-ראש העין ואתר DR נוסף בעמק חפר. החוות מנוהלות ומנוטרות ע”י צוות מומחים של אקספרס טכנולוגיות, המספקים שירות ותמיכה ללקוחות 24/7/365.

אוטומציה וסקירפטים

יכולות השירות:

לאקספרס טכנולוגיות כלים אוטומטיים המייעלים תהליכי תחזוקה ובקרה של מערכות ושירותי המחשוב, סביבות ענן והתוכנות המותקנות בחצר הלקוח.

שירותי SIEM&SOC

יושק בקרוב…

מה הם שירותים מנוהלים בענן, למי הם מיועדים ומה הם היתרונות של שירותים אלו?
על כך נדבר במאמר שלפניכם:

שירותי ענן לעסקים – מה זה?

שירותי ענן לעסקים הם הגדרה כוללת לשירותי מחשוב ותקשורת המיושמים באמצעות מערכות DATA CENTER שהן למעשה סוג של שירותי אירוח אצל ספקי שירותי מחשוב ענן, כאשר החיבור בין תשתיות המחשוב בבית העסק לבין מערכת ה-DATA CENTER, יכול להיעשות באמצעות רשת האינטרנט, באמצעות רשתות ייעודיות סגורות או באמצעות רשתות של ספקי השירות. חשוב לציין שקיימים מגוון רחב של שירותי מחשוב בענן לעסקים, שכל אחד מהם מאפשר לבית העסק להעביר את כל מערכי המחשוב שברשותו לסביבת ענן מנוהלת ומאובטחת, תוך מתן דגש על זמינות נתוני המידע ושרידותם המרבית.

איזה שירותי ענן מוצעים כיום?

כאשר מדברים על שירותי ענן לעסקים מדברים למעשה על מגוון רחב של פתרונות ענן לעסקים הבאים לידי ביטוי גם בתחום הגיבוי ושחזור המידע, גם בכל הנוגע להגנת הסייבר ואבטחת המידע וגם בכל הנוגע לייעול תהליכי תחזוקה ובקרה של מערוכת המחשוב, פתרונות ניהול וניטור מידע, שירותי מרכזיה בענן ופתרונות מחשוב ענן נוספים. כיום, כל בית עסק יכול להעביר את כל מערכי המחשוב שברשותו לסביבת ענן וליהנות ממגוון רחב של יתרונות.

היתרונות של שירותי ענן לעסקים

מעבר לשירותי ענן, מאפשר לכל חברה, ארגון ובית עסק, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

  • עלויות תחזוקה נמוכות – שירותי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים לכל בית עסק ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ענן המותאמים לצרכי העבודה השוטפת, תוך חיסכון משמעותי בעלויות. הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים לכם כיום בתחום מחשוב ענן לעסקים, מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות אותן ניתן להתאים באופן המדויק ביותר לצרכי בית העסק, ובתוך כך, לחסוך בעלויות ההקמה והתחזוקה.
  • גישה לנתוני המידע מכל מקום ובכל רגע נתון – פתרונות ענן אינם תלויים במקום עבודה פיזי, ולכן, מכל נקודת חיבור לאינטרנט ובהתאם להרשאות הנדרשות, תוכלו לגשת באופן מאובטח לנתוני המידע הנחוצים לכם. באופן זה, שירותי ענן מנוהלים מאפשרים לכם ליהנות מגמישות מרבית בכל הנוגע למיקום הפיזי ממנו אתם עובדים.
  • מגוון רחב של מסלולי תשלום – מעבר לחיסכון המיידי בעלויות ההקמה והתחזוקה, שירותי מחשוב ענן מיושמים באמצעות מסלולי תשלום שונים אותם ניתן להתאים לצרכי בית העסק. באופן זה, תוכלו להוסיף שירותים לאורך הזמן בהתאם לסוג הפרויקטים להם אתם נדרשים, לרבות, שירותי מחשוב לפרויקטים זמניים.
  • אבטחת מידע והגנת סייבר משודרגת – פתרונות ענן לעסקים מאפשרים לכם ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ומנוהלת, תוך מתן דגש על כל סיכוני הסייבר ואבטחת המידע להם אתם חשופים. התאמת צרכי האבטחה נעשית כחלק בלתי נפרד מהמעבר לשירותי ענן, ולכן, מושם דגש על התאמת פתרונות האבטחה הנחוצים לכל בית עסק, חברה או ארגון.

אילו סוגי שירותי ענן מומלצים לעסקים?

כפי שציינו לעיל, המעבר לפתרונות ענן לעסקים, נעשה בהתאמה פרטנית לצרכי בית העסק, גודלו והיקף הפעילות הנחוצה לבית העסק. לפיכך, לכל בית עסק, חברה או ארגון, יכולים להיות מותאמים שירותים שונים בתחום. יחד עם זאת, פתרונות ענן לעסקים, כוללים בתוכם מספר שירותי ענן הכרחיים לכל בית העסק, וביניהם: שירותי גיבוי ושחזור של המידע העסקי, שירותי הגנת סייבר ושירותים נוספים.

פתרונות ענן לעסקים מהווים את המודל התפעולי הנכון ביותר עבור כל סוגי העסקים, החברות והארגונים. אם גם אתם רוצים להעביר את מערכי המחשוב שלכם לסביבת ענן מנוהלת ומאובטחת זה הזמן ליצור קשר כאן עם צוות של מומחים בנושא.

 

מאמרים נוספים בנושאי שירותי ענן לעסקים:

Call Now Button דילוג לתוכן