נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

על החשיבות של תשתיות WIFI לעסק

תשתיות WIFI לעסק מאפשרת תקשורת אלחוטית במרחב קטן יחסית החל מכמה מטרים ועד עשרות מטרים בודדים. לרשתות כאלה ניתן להתקין תשתיות WIFI לעסק באופן שיתאים לשימוש הנדרש ולמצב החללים והקירות של מבנה העסק.

תדרים

ברוב המקרים עבור תשתיות WIFI לעסקים ייעשה שימוש בתדר אחד. עסקים גדולים או גופים גדולים אחרים נדרשים לעיתים ליותר מתדר אחד על מנת למלא את הדרישות  הנדרשות עבור הפעילות התקינה של התקשורת שמתבססת על תשתיות WIFI לעסקים. טווח השידור של ההתקן  או הנתב יכול לקבוע את מהירות ואיכות הגלישה באתר.

נתבים ונקודות גישה

בדרך כלל מתקין מערכות WIFI יחבר את המערכת לתוך נתב מובנה שכבר קיים בבית העסק. עם זאת בהקמת תשתית מחשוב ראשונית מתקין מערכות WIFI יכול להידרש להתקנת כלל המערכת כולל התקנים ונתבים.

קבלת כיסוי מרבי בשטח

במקרה הצורך, מתקין WIFI יכול להוסיף נקודת גישה אלחוטית על מנת שתשמש בתור אנטנה מורחבת ותרחיב את טווח הגלישה במתחם במבנים גדולים ניתן להתקין מספר נקודות גישה על מנת לכסות את המרחב כולו תוך כדי סיפוק כיסוי מרבי בכל השטח.
 

גודל המרחב

תשתיות WIFI לעסק מאפשרת תקשורת אלחוטית במרחב קטן יחסית החל מכמה מטרים ועד עשרות מטרים בודדים. לרשתות כאלה ניתן להתקין תשתיות WIFI לעסק באופן שיתאים לשימוש הנדרש ולמצב החללים והקירות של מבנה העסק.

נקודות גישה – AP

עבור התקנת Access point יש צורך בחיבור תשתיות תקשורת לנקודת הרשת. נקודת התקשורת צריכה להתחבר בצד אחד לחדר התקשורת או לנתב ובצד השני למכשיר המבוקש. התקן Access point מאפשר למכשירים שמחוברים אליו לתמוך במהירות גלישה גבוהה במיוחד מה שמקל את פעילות המחשוב של העסק.

על מגדילי טווח

מגדיל טווח יכול לספק פתרון לעומס או תדר נמוך כאשר מספר רב של מכשירים משתמשים בנתב אחד לכל התקשורת מנתב ספציפי. אם ישנם שיבושים חוזרים ברשת והגלישה איטית כשנעשה שימוש במקביל ממספר מכשירים.

 תשתיות WIFI לעסק מחברה איכותית ומנוסה

אם אתם זקוקים לשירותי תשתיות WIFI לעסק כדאי לכם להכיר את חברת אקספרס טכנולוגיות הוותיקה והמנוסה. אקספרס טכנולוגיות מספקת פתרונות מחשוב לעסקים. החברה מתמחה בתחומים כגון, IT, מערכות אבטחה ומיגון מבוססות תוכנה, תשתיות תקשורת, חומרה, תקשורת ואינטגרציה. לחברה ניסיון רב בניהול של פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיה עד אספקת פתרונות מושלמים ללקוחותיה.
Call Now Button דילוג לתוכן