נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כל עסק או חברה בישראל נדרשים להיעזר במערכות טכנולוגיות שונות. על מנת שהמערכות הטכנולוגיות יעבדו עבור העסק או החברה בצורה הטובה ביותר, מקובל לשכור שירותי IT מתקדמים. שירותי ה-IT כוללים מגוון שירותים טכנולוגיים וביניהם ניתן למצוא את שירותי פיתוח ועיצוב אתרים, פיתוחי תוכנות ייעודיות ומגוון רחב של שירותי טכנולוגיה המותאמים לצרכים ולדרישות העבודה של כל עסק או חברה. IT הוא מושג המתייחס לעיבוד מידע בחברות וארגונים וכאשר יש מידע רב אשר צריך לנהל אותו, אם זה און-ליין או
אוף-ליין, חברת IT יכולה לפתח את התוכנות המתאימות לניהול מאגר הנתונים של החברה. 

פיתוח אתרי חדשות, פורטלים ומערכות CRM

אתרי אינטרנט ומערכות לניהול קשרי לקוחות דורשים ניהול כמות גדולה של נתונים. כדי לבצע זאת עבור כל חברה בהתאם לצרכים שלה, חברת IT מפתחת תוכנות ייעודיות לדרישות של כל חברה וארגון. המטרה היא לבנות מערכות אשר ישרתו את עובדי החברה ביום יום על מנת לייעל את העבודה השוטפת של החברה. באמצעות מערכות מידע מתקדמות, ניתן לנהל את כל המידע של החברה על גבי מערכת אחת או מספר מערכות מצומצם וכך לשפר את סביבת העבודה של עובדי החברה. 

פיתוח אפליקציות מותאמות אישית

חברות וארגונים המעוניינים להנגיש את המידע שלהם לציבור הרחב או ללקוחות שלהם יכולים להזמין שירותי פיתוח אפליקציות מחברת IT. האפליקציות מותאמות לטלפונים ניידים, טלוויזיות חכמות וטאבלטים של כל החברות המוכרות בעולם. פיתוח האפליקציות הייעודיות לכל חברה וארגון, מתבסס על מערכות אנדרויד ו-IOS.  

שירותי ענן מתקדמים לעסקים

טכנולוגיית הענן הגיעה לכאן כדי להישאר. עם עולם טכנולוגי האוסף מידע אינסופי, שירותי הענן הם מחוייבים היום לכל חברה, עסק או ארגון. חברת IT מקצועית מספקת את כל שירותי הענן המתקדמים היום ומספקת שירות מקצועי של צוות מהנדסים לתפעול מערכות המידע של החברה.  

חברת אקספרס טכנולוגיות מציעה – שירותי IT

לפיתוח תוכנות ומערכות טכנולגיות מותאמות עבור החברה או הארגון שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת אקספרס טכנולוגיות המתמחה בשירותי IT מקצועיים לעסקים וחברות. צוות חברת אקספרס טכנולוגיות כולל מהנדסים מקצועיים בעלי ניסיון רב בפיתוח תוכנות על בסיס JAVA, NET, מיקרוסופט ואורקל וניתן לפתח כל תוכנה או אפליקצייה שתשרת את העובדים שלכם בחברה או בארגון. 
Call Now Button דילוג לתוכן