נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

על הגנה על מכשירי סלולאר מחברת שירותי IT

הגנה על מכשירי סלולאר חשוב בגלל המידע הרב והרגיש שנאגר בו. הגנה על מכשירי סלולרי יכול להיות על מידע אישי, כמו מקום מגורים ומידע אישי. הגנה על מכשירי סלולאר יכול להיות גם לתחום העסקי, אנשי קשר, היסטוריית שיחות, הודעות טקסט, הודעות קוליות, תכתובות דוא”ל, סיסמאות לחשבונות עסקיים. בראייה של גורמים עוינים מכשיר הסלולרי הוא פלטפורמה אפשרית לביצוע תקיפה לשם השגת מידע רגיש או בקשות כופר.

מקצועיות וניסיון

חשוב לתכנן את שירות IT לעסקים באופן שיכלול הגנה על מכשירי סלולאר של העובדים בחברה. את השירות כדאי לקבל מחברה ותיקה ומנוסה ולהמשיך לתחזק את המערכות באופן שוטף. השימוש בשירותי IT לעסקים יכול להבטיח מענה במקרה של תקלות ובעיות במערכות תוך אבטחת המידע הארגוני וגיבויו.

שרותי מייל בענן

במקרים רבים שירותי it לעסק יכולים לכלול גם שירותי מייל בענן. יש לבחון את דרכי ההתקשרות בעסק ולהחליט אם יש צורך בהפניית המייל לענן ובניית מייל משרדי פנימי ומאובטח. בשירות של מייל בענן, כל התכתובת המשרדית מגובה באופן אוטומטי על גבי השרת החיצוני. ניתן לראות את כל הודעות מהבית, גם אם אין גישה לרשת וכלל התכתובות נשמרות על השרת. מייל בענן מאפשר גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל, אבטחת המידע יעילה ושטח האחסון על השרת מינימלי בהתאם לצרכים.

מיקור חוץ

פתרונות ענן לעסקים ולחברות סטרטאפ זמינים באמצעות שרת ענן מרוחק ללא צורך בשרת פיזי באתר. הענן מנוהל על ידי צד שלישי ומספק את מכלול השירותים הנדרשים למשתמשים, בגישה לשירותי מחשוב באמצעות רשת האינטרנט. אספקת שירותי המחשוב באאוטסורסינג מלא בתחומים אלה תוך תמיכה מתמשכת וקבועה יכולה להיות זולה יותר מטיפול בIT בתוך העסק. העברת הפעילות של העסק לענן יכול לבוא לידי ביטוי ביעילות משופרת של העבודה ופריון רב יותר.

הגנה על מכשירי סלולאר מחברה מקצועית ומנוסה

אם אתם זקוקים לשירותי הגנה על מכשירי סלולרי או שירותי it אחרים לעסק, כדאי לכם להכיר את חברת אקספרס טכנולוגיות הוותיקה והמנוסה. אקספרס טכנולוגיות מספקת פתרונות ושירותים בתחום המחשוב. החברה מתמחה בתחומים כגון, IT, מערכות אבטחה ומיגון מבוססות תוכנה, תשתיות תקשורת, חומרה, תקשורת ואינטגרציה. לחברה ניסיון רב בניהול של פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיה, עד אספקת פתרונות מושלמים ללקוחותיה.
Call Now Button דילוג לתוכן