נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אם בעבר כל חברה נדרשה להחזיק חדר שרתים במשרדים שלה, כיום ניתן לשכור שרתים וירטואליים לביצוע ניהול ושמירת המידע של החברה. שרתים וירטואליים (VPS) מספקים מספר יתרונות בולטים במיוחד:

– אין צורך בחדר שרתים וכך ניתן לחסוך בהשכרה של שטח המיועד רק לשרתי החברה.
– חיסכון בחשמל לעסק: חדרי שרתים נדרשים להיות ממוזגים, בדרך כלל ב-16 מעלות צלזיוס. ביטול חדר השרתים הינו שווה לחסכון משמעותי בהוצאות החשמל של העסק.
– אבטחת מידע ברמה גבוהה על-ידי מערכות חיצוניות.
– התאמת השרתים בצורה ייחודית לכל חברה ועסק על-פי הדרישות שלהם בזמן נתון. 

השכרת שרתים וירטואליים בענן

טכנולוגיית הענן מאפשרת יעילות רבה יותר של אספקת שירותים טכנולוגיים לכל חברה וארגון. שרת וירטואלי בענן ניתן לשכור לתקופה מוגדרת ללא צורך בהשקעה כספית גדולה. כך הארגון או החברה יכולים ליהנות משמירה ואבטחה של המידע בצורה מקצועית ולתקופה מוגדרת מראש. בעת ההשכרה של שרתים בענן, ניתן להוסיף או להוריד שירותים מסוימים הקשורים לטכנולוגיית הענן בהתאם לצרכים של החברה. 

התאמה לעולם דינאמי וטכנולוגי

אחת הדרכים של חברות וארגונים להגיע לצמיחה היא באמצעות גמישות טכנולוגית. ברגע שיש צורך עסקי לפתח טכנולוגיה מסוימת או להוריד מספר פרויקטים של החברה מפיתוח, כאן מגיע הצורך בגמישות. מערכות הפועלות על שרתים וירטואליים נותנות מענה למנהלי הצוותים והמחלקות בכל חברה ברגע שיש צורך לבצע שינוי מהותי בפיתוח או בפרויקט מסוים. 

מסלולים חודשיים לחברות, ארגונים ועסקים

אם יש לכם אתרים אשר זקוקים לאחסון, תוכנות ומערכות גדולות, השכרת שרתים וירטואליים תסייע לכם לנהל את המידע והמערכות הללו בצורה הטובה ביותר. גם אם היום יש לכם שירותי אחסון ושיתוף בענן, עדיין יש לכם את האפשרות להעביר את כל המידע והנתונים של החברה שלכם לשרתים וירטואליים בצורה מקצועית על מנת שתוכלו להמשיך בעבודה השוטפת של הפיתוח וניהול הנתונים בחברה או בארגון שלכם. 

חברת אקספרס טכנולוגיות מציעה – שרתים וירטואליים לעסקים וחברות 

להצטרפות לשרתים וירטואליים לעסקים וחברות, מומלץ לכם לפנות לחברת אקספרס טכנולוגיות המספקת שירותים טכנולוגיים מקצועיים לחברות וארגונים בעל רחבי הארץ. צוות חברת אקספרס טכנולוגיות כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המייצרים ומפתחים טכנולוגיות מתקדמות המותאמות לשימוש של כל חברה וארגון. 
Call Now Button דילוג לתוכן