נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מה חשוב לדעת לגבי מתקין Access point ופתרונות בענן לעסק


מתקין Access point מחבר למעשה את נקודת הגישה עבור רשת תקשורת אלחוטית ומקומית. ההתקן מתחבר לנתב או לרכזת באמצעות כבל רשת אל הקו  ומקרין אות ווי פי לאזור הנדרש.

מחדר התקשורת למכשיר הגולש בתיווך AP


עבור התקנת Access point יש צורך בחיבור תשתיות התקשורת לנקודת הרשת. נקודת התקשורת צריכה להתחבר בצד אחד לחדר התקשורת או לנתב ובצד השני למכשיר המבוקש. התקנת Access point והגדרות המערכת כדאי לעשות בעזרת טכנאי מחשבים מנוסה בניהול רשתות. התקן Access point מאפשר למכשירים שמחוברים אליו לתמוך במהירות גלישה גבוהה במיוחד מה שמקל את פעילות המחשוב של העסק.

פתרונות ענן לעסק


פתרונות ענן לעסקים יכולים לסייע לעסקים מכל תחומי העיסוקים להתקדם לסביבה טכנולוגית מעודכנת ולהתייעל באספקטים של שמירת מידע . פתרונות ענן לעסקים צריכים להיות מותאמים לכל צורכי המחשוב והמשאבים של העסק.

שולחן עבודה בענן


למעשה פתרונות ענן יכולים לחבר מרחוק את המחשוב של העסק  לשרתי מחשוב חיצוניים ולגבות את כל המידע והקבצים של המשרד. פתרונות ענן לעסק יכללו לרוב את השירות של שולחן עבודה בענן. שולחן עבודה בענן מאפשר גישה מהירה מכל מקום באופן מאובטח לכל סביבת העבודה של המשרד, התוכנות השונות ולמסמכים המשרדיים

שרותי מייל בענן


במקרים רבים פתרונות ענן לעסק יכולים לספק גם שירותי מייל בענן. יש  לבחון את דרכי ההתקשרות בעסק ולהחליט אם יש צורך בהפניית המייל לענן ובניית מייל משרדי פנימי. בשירות של מייל בענן, כל התכתובת המשרדית מגובה באופן מאובטח על גבי השרת החיצוני. ניתן לראות את כל הודעות מהבית גם אם אין גישה לרשת וכלל התכתובות נשמרות על השרת. מייל בענן מאפשר גישה מסונכרנת ממספר מכשירים במקביל. אבטחת המידע יעילה ושטח האחסון על השרת מינימלי בהתאם לצרכים.

רשת VPN


רשת וירטואלית פרטית נדרשת עבור פתרונות ענן במקרים רבים. לעסקים רבים דרושה גלישה מאובטחת ופרטית עבור אלו שעובדים דרך רשתות אלחוטיות  או נקודות חמות. פתרונות ענן לעסקים נדרשים לחומת אש על מנת לשמור את הרשת הארגונית מוצפנת ומאובטחת מפני תוכנות כופר או פריצה של האקרים.

מתקין Access point מחברה מקצועית ומנוסה


אם אתם זקוקים לשירותי פתרונות ענן לעסקים או מחפשים מתקין Access point, כדאי לכם להכיר את חברת אקספרס טכנולוגיות הוותיקה והמנוסה. אקספרס טכנולוגיות מספקת פתרונות ושירותים בתחום המחשוב. החברה מתמחה בתחומים כגון, IT, מערכות אבטחה ומיגון מבוססות תוכנה, תשתיות תקשורת, חומרה, תקשורת ואינטגרציה.
Call Now Button דילוג לתוכן