נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

‘אין עשן בלא אש’… את הפתגם הזה כולנו מכירים. אך כאשר מדובר בעשן אמתי שנמצא באוויר, ברור כי יש גם אש מאחור. אם נגלה את העשן מיד כאשר האש פורצת, הסיכויים טובים כי נצליח לאתר את מוקד האש ולטפל בשריפה לפני שהיא תהפוך להיות גדולה ואימתנית ובלתי ניתנת לשליטה. זה בדיוק מה שמציעות לנו מערכות ציוד גילוי עשן.

מערכות ציוד גילוי עשן נועדו למעשה לאתר את העשן מיד בהיווצרותו וכאשר המערכת מגלה את העשן היא מפעילה אזעקה.
מערכת גילוי עשן אזורית כמו גם מערכת גילוי עשן אנלוגית מונעות לא פעם התפרצות של שריפה ברמה כזו שכבר לא ניתן יהיה יותר להשתלט עליו.

התקנת גילוי עשן דורשת ידע מקצועי של צוות מיומן וכך היעילות שלה תהיה מובטחת.

מערכת גילוי עשן אזורית

מערכות ציוד גילוי עשן פועלים למעשה על מערכת אחת המכונה ‘רכזת גילוי אש’. הרכזת היא המוח של כל מערכות ציוד גילוי עשן שיש במקום. כל התקני הגילוי שנמצאים באותו מתחם, מתחברים אל מערכת גילוי עשן אזורית, היא מעבדת את האות שהיא קבלה והיא מבצעת את הפעולות אותן הגדירו מראש בעת התקנת גילוי עשן. מערכת גילוי עשן אנלוגית לעומת המערכת האזורית היא מערכת המצליחה לכסות מספר בלתי מוגבל של אזורים, כפי שנפרט בהמשך.

 

 

מערכת גילוי עשן אנלוגית

אם הסברנו על הנושא של מערכת גילוי עשן אזורית, מערכת השולטת על מערכות ציוד גילוי עשן במתחם אחד (היא מסוגלת לכסות עד 16 אזורים בלבד) הרי שבניגוד לכך מערכת גילוי עשן אנלוגית היא מערכת אשר מסוגלת לשלוט על מספר אזורים בלתי מוגבל. מובן כי מערכות ציוד גילוי עשן כמו גם התקנת גילוי עשן אמורות להתבצע בהתאם לצרכים של המקום ועל פי המטרות שלהן.

התקנת גילוי עשן

כאשר מדובר בנושא של מערכות ציוד גילוי עשן, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים אשר מכירים היטב את כל הנושא ויודעים איך וכיצד לתכנן את התקנת אותן מערכות ציוד גילוי עשן. יש לבחור ולהכריע בין התקנה של מערכת גילוי עשן אזורית, לבין מערכת גילוי עשן אנלוגית. לכל מקום יש את הדרישות שלו, את הצרכים שלו ואת המטרות הספציפיות שלו והמערכות אמורות לתת מענה בהתאם.
לשם כך חשוב לפנות אל חברה מקצועית. אקספרס טכנולוגיות מבטיחה את המענה המושלם בכל מה שקשור לנושא של התקנת גילוי עשן. 

עם אקספרס טכנולוגיות אתם בהחלט יכולים להיות רגועים.

Call Now Button דילוג לתוכן