נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מה כדאי לדעת לגבי אופיס 365 לעסקים ושירותי מחשוב

אופיס 365 לעסקים כולל את שירותי ענן ויישומים נוספים של חברת מיקרוסופט. את חבילת אופיס 365 לעסקים ניתן להתאים לגודל ולצרכים של העסק. אופיס 365 לעסקים מאפשר גישה ליישומים של האופיס במספר מכשירים במקביל. הגישה הבסיסית לשימוש בענן של OneDrive של מייקרוספט הוא בנפח של עד 5TB מהמכשירים המשויכים. ניתן להגדיל לעוד נפח אחסון בזול ובקלות בהמשך.

יישומים כלולים

לאחר רכישת אופיס לעסקים ניתן לקבל אימייל של החשבון לשימוש של חבילת אופיס לעסקים ב5 מכשירים כולל כל עדכונים עתידיים. חבילות OFFICE 365 לעסקים זמינות גם בעברית וכוללות את היישומים הבאים, Microsoft Not, Microsoft Access,  Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point, Microsoft Outlook ועוד.

עלויות החבילה

התאמת חבילת OFFICE 365 לעסקים תלויה במספר גורמים שונים כמו, צורכי העסק, מספר המחשבים והעובדים שיזדקקו לו ועוד. בעיקרון החבילה הבסיסית מתחילה בכ5 דולר בחודש וחבילות  אופיס 365 פרמיום בסביבות כ20 דולרים לחודש. עלות אופיס 365 לעסקים תלויה בשימושים הנדרשים ולכן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם הרכישה.

שרותי מייל בענן

במקרים רבים פתרונות ענן לעסק יכולים לספק גם שירותי מייל בענן. יש לבחון את דרכי ההתקשרות בעסק ולהחליט אם יש צורך בהפניית המייל לענן ובניית מייל משרדי פנימי ומאובטח. בשירות של מייל בענן, כל התכתובת המשרדית מגובה באופן אוטומטי על גבי השרת החיצוני.

מיקור חוץ

פתרונות ענן לעסקים ולחברות סטרטאפ זמינים באמצעות שרת מחשוב ענן מרוחק ללא צורך בשרת פיזי באתר. הענן מנוהל על ידי צד שלישי ומספק את מכלול השירותים הנדרשים למשתמשים, בגישה לשירותי מחשוב באמצעות רשת האינטרנט. אספקת שירותי המחשוב באאוטסורסינג מלא בתחומים אלה תוך תמיכה מתמשכת וקבועה. העברת הפעילות של העסק לענן יכול לבוא לידי ביטוי ביעילות משופרת של העבודה ופריון רב יותר.

אופיס 365 לעסקים מחברה מקצועית ומנוסה

אם אתם זקוקים לשרותי מחשוב כמו, אופיס 365 לעסקים, כדאי לכם להכיר את חברת אקספרס טכנולוגיות הוותיקה והמנוסה. אקספרס טכנולוגיות מספקת פתרונות ושירותים בתחום המחשוב. החברה מתמחה בתחומים כגון, IT, מערכות אבטחה ומיגון מבוססות תוכנה, תשתיות תקשורת, חומרה, תקשורת ואינטגרציה. לחברה ניסיון רב בניהול של פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיה, עד אספקת פתרונות מושלמים ללקוחותיה.
Call Now Button דילוג לתוכן