נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כיום מתנהלים הרבה מאוד עסקאות באמצעות מערכות המחשוב. אנשים רבים משלמים חשבונות לרשויות באמצעות מערכות סליקה שונות. הם מבצעים קניות וגם משלמים על הכול באמצעות מערכות מקוונות אלו כאשר לא תמיד ברור האם אכן אפשר לסמוך עליהם. שירותי מומחה לאבטחת מידע מבטיחים כי ניתן יהיה להיות רגועים כי השמירה על אבטחת מידע לבית עסק תהיה מושלמת.
שירותי מומחה לאבטחת מידע זהו למעשה שירות אשר מבטיח גם אבטחת מידע לארגון, לעסק או למשרד וגם אבטחת מידע לפרטיים.

אבטחת מידע לארגון

רוב רובם של הארגונים מחזיקים ברשותם מידע רב. לעיתים מדובר במידע חסוי על לקוחות הארגון, על ספקים, על תורמים ועל כל מי ששייך למעגל הארגוני. שירותי אבטחת מידע מבטיח אבטחת מידע לארגון, מסייע בכך כי אכן המידע יישמר היטב והארגון לא יהיה חשוף לזליגת מידע. שירותי מומחה לאבטחת מידע מבטיח גם כן אבטחת מידע לבית עסק וגם אבטחת מידע לפרטיים.

אבטחת מידע לבית עסק

בתי העסק רובם ככולם מציעים כיום את שירותי הקנייה המקוונים. מובן כי אלו מציעים גם שירותי סליקה באינטרנט. על מנת שהמידע יהיה בטוח ואמין, וכמובן יבטיח כי המידע לא יזלוג בשום צורה למקומות בלתי רצויים, חובה לדאוג כי תהיה אבטחת מידע לעסקים. שירותי מומחה לאבטחת מידע – הם אלו שמבטיחים את שירותי מומחה לאבטחת מידע עם אבטחת מידע לארגון, כמו גם אבטחת מידע לפרטיים.

אבטחת מידע לפרטיים

גם אנשים פרטיים מוצאים היום את עצמם מאחסנים מידע רב במחשבים האישיים שלהם. לא פעם מדובר במידע רגיש שהם חייבים לשמור עליו היטב. מה גם שעודף מידע או חומרים במחשבים מעמיסים עליהם וגורמים לבלאי גבוה יותר של הכונן הקשיח. מלבד זאת ישנה הבעיה של האטת הפעילות של המחשב שמתמודד עם עומס יתר של מידע ותוכן.

כאשר בוחרים לאחסן חלק מהמידע בשירותי ענן, הבעיות הללו נפתרות לחלוטין.

אקספרס טכנולוגיות הינה חברת אבטחת מידע המציעה את המענה המושלם לכל אחד אשר מחפש מענה. אם זה שירותי מומחה לאבטחת מידע, אבטחת מידע לארגון, אבטחת מידע לבית עסק, אבטחת מידע לפרטיים ועוד.

שירותי האבטחה מעניקים ראש שקט גם ללקוחות הבאים לרכוש בבתי העסק הווירטואליים והם מבקשים להשאיר שם את פרטי האשראי שלהם והן לבעלי העסק שיכולים רגועים כי לא ניתן יהיה לגנוב מידע מהמחשבים שלהם. לווירוסים השונים לא תהיה שליטה על החומרים הללו וכך גם תוכנות הריגול,תוכנות הכופר וכדומה, לא יוכלו כלל להשיג שליטה על המחשב ולגנוב מידע.

Call Now Button דילוג לתוכן