נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

על מתקין מערכות WIFI, נתבים ונקודות גישה

בדרך כלל מתקין מערכות WIFI יחבר את המערכת לתוך נתב מובנה שכבר קיים בבית העסק. עם זאת הקמת תשתית תקשורת ראשונית, מתקין מערכות WIFI יכול להידרש להתקנת כלל המערכת כולל התקנים ונתבים.

כיסוי מרבי בשטח

במקרה הצורך, מתקין WIFI יכול להוסיף נקודת גישה אלחוטית על מנת שתשמש בתור אנטנה מורחבת ותרחיב את טווח הגלישה במתחם. במבנים גדולים ניתן להתקין מספר נקודות גישה על מנת לכסות את המרחב כולו תוך כדי סיפוק כיסוי מרבי בכל השטח. כדאי להיעזר במומחה לטכנולוגיה עסקית על מנת שיתכנן כראוי את המערכת עוד לפני הגעת מתקין ואי פאי.

גודל המרחב

תשתיות WIFI לעסק מאפשרת תקשורת אלחוטית במרחב קטן יחסית החל מכמה מטרים ועד עשרות מטרים בודדים. לרשתות כאלה ניתן להתקין תשתיות WIFI לעסק באופן שיתאים לשימוש הנדרש ולמצב החללים והקירות של מבנה העסק.

שימוש בתדרים

ברוב המקרים עבור תשתיות תקשורת לעסקים, מתקין WIFI ייעשה שימוש בתדר אחד. עסקים גדולים או גופים גדולים אחרים, נדרשים לעיתים ליותר מתדר אחד, על מנת למלא את הדרישות הנדרשות עבור הפעילות התקינה של רשת התקשורת שמתבססת על תשתיות ואי פאי לעסקים. טווח השידור של ההתקן  או הנתב יכול לקבוע את מהירות ואיכות הגלישה באתר.

תיווך AP

עבור התקנת Access point יש צורך בחיבור תשתיות התקשורת לנקודת הרשת. נקודת התקשורת צריכה להתחבר בצד אחד לחדר התקשורת או לנתב ובצד השני למכשיר המבוקש. התקן Access point מאפשר למכשירים שמחוברים אליו לתמוך במהירות גלישה גבוהה במיוחד, מה שמקל על פעילות המחשוב של העסק.

מגדילי טווח

מגדיל טווח יכול לספק פתרון לעומס או תדר נמוך, כאשר מספר רב של מכשירים משתמשים בנתב אחד לכל התקשורת מנתב ספציפי. אם ישנם שיבושים חוזרים ברשת והגלישה איטית כשנעשה שימוש במקביל ממספר מכשירים, מומלץ להתייעץ עם מתקין מערכות WIFI  לגבי האפשרות שמגדיל טווח יפתור את הבעיה.

מתקין מערכות WIFI מחברה מקצועית ומנוסה

אם אתם מחפשים מתקין מערכות WIFI מקצועי כדאי לכם להכיר את חברת אקספרס טכנולוגיות הוותיקה והמנוסה. אקספרס טכנולוגיות מספקת פתרונות ושירותים בתחום המחשוב. החברה מתמחה בתחומים כגון, IT, מערכות אבטחה ומיגון מבוססות תוכנה, תשתיות תקשורת, חומרה, תקשורת ואינטגרציה. לחברה ניסיון רב בניהול של פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיה, עד אספקת פתרונות מושלמים ללקוחותיה.
Call Now Button דילוג לתוכן