נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מרכזיות ip לעסקים היא למעשה מרכזייה וירטואלית בענן. היא מציעה שירות ייחודי לבתי עסק או לחברות הזקוקים למערכות של ניהול וניתוב שיחות הטלפון בצורה נוחה תוך שימוש בפונקציות שימושיות. מרכזיות ip לעסקים מבטיחות ניתוב יעיל נוח ויעיל של שיחות הטלפון הנכנסות לעסק.

מרכזיות ip לעסקים קטנים מעניקות מענה מושלם גם לבתי עסק קטנים הזקוקים למענה כאשר מרכזיית ip בענן אכן מבטיחות את השירות בצורה הכי יעילה וטובה לעסק.

חשוב לדעת כי מרכזיות voip פועלות באמצעות טכנולוגיות מיוחדות המאפשרות את העברת שיחות הטלפון על רשת האינטרנט, זאת כתחליף לקווי טלפון רגילים.

מרכזיות ip לעסקים קטנים

מרכזיות ip לעסקים זהו לא רק פתרון מעולה לעסקים המקבלים שיחות טלפון ופניות רבות מלקוחות. מדובר בהרבה מעבר לזה. מרכזיות ip לעסקים מותאמים באופן מושלם למטרות של העסק כאשר הם מותאמים לצרכים של העסק באופן אישי. כך ניתן לשלב באותן מרכזיות ip לעסקים קטנים, גם מוסיקה למשך זמן ההמתנה, יש מרכזיות ip בענן המשלבים גם פרסומות או מסרים שהם רוצים להחדיר לתת המודע של הממתינים בתור ובפועל מעניקות מרכזיות voip הרבה שקט וסדר בעסק.

 

 

מרכזיות ip בענן

מרכזיות ip לעסקים נותנות מענה נרחב לכל צרכי העסק כאשר הדבר משדרג את השירות ללקוח. הלקוח נהנה ממענה מפורט המסביר לו על העסק, על דרכי ההגעה, על זמני הפתיחה וכל מה שבעל העסק יבקש להכניס אל תוך המערכת של מרכזיית IP לעסקים.

ישנן מרכזיות ip לעסקים קטנים המאפשרות למנהלי העסק הזנה של קבצי אם פי 3 אל תוך המערכת כאשר הם שולטים בעצמם על המערכת ועל כל מה שיושמע בה בכל שלוחה. מרכזיות ip בענן מסדרות גם למנהלי העסק את כל המערכת כאשר הם נהנים מפירוט שיחות מלא של כל שלוחה וכך הם יודעים כמה פניות היו, מי פנה וכדומה.

מרכזיות voip פותרות עבור בתי עסק רבים את הצורך בסוללת מזכירות שיענו לכל השיחות הנכנסות כאשר רוב הפונים מקבלים מענה באמצעות המערכת הממוחשבת.

מרכזיות voip

חברת אקספרס טכנולוגיות מתמחה בהתאמת מרכזיות ip לעסקים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל אחד מהם. מושם דגש ספציפי על מרכזיית ip לעסקים כדי שיהיו יעילים לעסק וישפרו את השירות שהם נותנים ללקוח.

מרכזיות ip לעסקים קטנים, מרכזיות ip בענן, מרכזיות voip ועוד, על ידי המומחים של אקספרס טכנולוגיות – מענה מושלם לכל עסק ולכל ארגון.

Call Now Button דילוג לתוכן