ה DNA בארגון שלך

ה DNA בארגון שלך

שירות גיבוי ואחזור

כל מה שצריך וחשוב לדעת על שירותי גיבוי בענן לעסקים בעמוד שלפניכם.

גיבוי בענן לעסקים

נכון להיום, כאשר מדברים על פתרונות גיבוי לעסקים, מדברים על גיבוי בענן לעסקים המהווה את הדרך האידיאלית ביותר לשמירת מידע עסקי מכל סוג ובכל סדר גודל. אבדן מידע עסקי עלול להתרחש גם בעקבות טעויות אנוש וגם בעקבות איומים חיצוניים הבאים לידי ביטוי במתקפות סייבר. אובדן המידע עשוי להשפיע במידה ניכרת על פעילות בית העסק, החברה או הארגון, ולכן, קיימת חשיבות רבה לשירותי גיבוי ואחזור מידע.

למה צריך גיבוי בענן לעסק?

היקף האיומים על המידע העסקי, מבחוץ ובתוך הארגון, מחייב פעולת גיבוי תמידית באמצעותה ניתן להבטיח את שרידות המידע העסקי גם במקרים של טעויות אנוש או מתקפות סייבר המובילות לאובדן מידע, ואין זה משנה אם מדובר בארגון גדול, בינוני או קטן. גיבוי בענן לעסקים הוא הכרח המציאות כיום עבור כל בית עסק, חברה או ארגון, ובלעדיו, קיים איום ממשי על המשך הפעילות העסקית.

גיבוי בענן לעסקים הוא שירות מקצועי המאפשר לכל חברה, ארגון או בית עסק, לגבות את כל המידע הנדרש להם, לרבות, גיבוי מסמכים, גיבוי סרטוני וידאו, גיבוי תמונות, תוכנות, אתרים וכדומה. שירות זה ניתן להתאמה פרטנית על פי צרכי הגיבוי הנחוצים לכם, ומעבר לכך, מדובר בפעולת גיבוי אשר אינה מצריכה אתכם לעלויות גיבוי יקרות באמצעות שרתים פיזיים. כמו כן, חשוב לציין שרמת אבטחת המידע במסגרת שירותי גיבוי בענן נחשבת לרמה הגבוהה ביותר.

למי גיבוי ענן מתאים?

כפי שציינו לעיל, גיבוי בענן לעסקים הוא שירות גיבוי הכרחי ונחוץ לכל סוגי העסקים המעוניינים לגבות בצורה המיטבית ביותר את נתוני המידע העסקי העומד לרשותם במערכות המחשוב וכדומה. בהתאם לכך, גיבוי ענן מומלץ לכל בית עסק העושה שימוש בשרתים, מערכות מחשוב וכדומה, וזאת ללא קשר לתחום עיסוקו והיקף פעילותו העסקית. חשיבותו של המידע העסקי בעולם העסקים המודרני, מחייב כל בית עסק לעשות כל שביכולתו על מנת להגן על מלוא המידע על הצד הטוב ביותר.

האם יש הגבלת נפח גיבוי?

כאשר בוחרים שירותי גיבוי בענן לעסקים, קיימת חשיבות רבה לתהליך אפיון מקדים באמצעותו ניתן להגדיר את מאפייני הגיבוי הנדרשים ומותאמים לצרכי בית העסק, החברה או הארגון. במסגרת תהליך האפיון תוכלו להגדיר בין היתר את הנושאים הבאים:

  • תדירות הגיבוי
  • משך הזמן הנחוץ לכם לצורך שמירת הגיבוי
  • סוג הגיבוי הנדרש לכם – האם מדובר בגיבוי של יישומי ענן, שרתים, קבצים, חתנות עבודה, התקנים כאלו ואחרים וכדומה
  • סוג ההגנה על המידע המגובה

וכמובן, נפח הגיבוי הנחוץ לכם. נכון להיום, לא קיימת הגבלת נפח על תצורות גיבוי כאלו ואחרות המיושמות במסגרת גיבוי בענן. יחד עם זאת, ככל שנפח הגיבוי הוא גדול יותר, כך תדרשו לשירותי מחשוב נוספים המוצעים לכם בתחום פתרונות גיבוי, לרבות, מערכות ניטור וכדומה.

מה הם יתרונות גיבויים בענן?

גיבוי בענן, מעבר להיות אמצעי גיבוי ברמה גבוהה של אבטחת מידע, מהווה פתרון גיבוי חסכוני עבור כל בית עסק העושה בו שימוש, וזאת לנוכח חוסר ההשקעה הכספית ברכישת תשתיות של מערכות גיבוי פיזיות. יתרון משמעותי נוסף הנלווה לשירותי גיבוי בענן בא לידי ביטוי באפשרות העומדת לרשותכם בכל הנוגע לניהול מרחוק של שירותי הגיבוי והאחזור. מעבר לכל אלו, רמת האבטחה הגבוהה המוצעת לכם באמצעות פתרונות גיבוי לעסקים, מקנה לכם שקט נפשי בכל הנוגע לפתרונות הגיבוי והאחזור של המידע במידת הצורך. למידע נוסף בנושא לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושאי גיבוי בענן לעסקים:

גיבוי בענן לעסקים

כיום, הכול מתנהל באופן ממוחשב וכל בית עסק, כל ארגון, כל חברה וכמובן גם משרד, מתנהל בעיקר בעזרת מערכות מחשוב. כמעט ואין היום מסמכים, קלסרים

קרא עוד »

שירותי גיבוי בענן

כל בית עסק, כל ארגון וכך גם כל מוסד לימודי, מחזיקים במחשבים חומרים רבים. אם אלו מסמכים חשובים, מידע ארכיוני ועוד. עד לפני זמן לא

קרא עוד »
Call Now Button