תשתיות תקשורת

אקספרס טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה שירותי אינטרנט לעסקים ותשתיות תקשורת קוויות ואלחוטיות וכן תשתיות מתח נמוך הכוללות את מערכי התקשור, הארונות, הנתבים, השרתים, הממירים, הכבלים וכן מספקת פתרונות גיבוי המבטיחות את המשכיות העבודה.

לאקספרס צוות תשתיות מיומן המבצע פריסת תשתיות תקשורת פאסיביות ואקטיביות והינו בעל ניסיון באפיון, תכנון, פריסה ותחזוקה של התשתיות לפי דרישות וצרכי הלקוחות.

תשתיות תקשורת

אינטרנט לעסקים

אופטית

אינטרנט לעסקים

אחודה

טלפוניה

אלחוטית

IPVPN

בקרה ומתח נמוך
(מנ"מ)

סלולארית

אינטרנט לעסקים

תשתית אופטית

תשתית אופטית​

מערכות התקשורת החשובות והחיוניות ביותר היום מבוססות על סיבים אופטיים המעבירים את המידע במהירות גבוהה מאוד וגם עמידים יותר למים ביחס לכבלים בהם היה שימוש בעבר כמו כבלים מנחושת.

פריסה ותחזוקה של תשתית אופטית דורשת מומחיות רבה. בדיקת סיבים, רתכות סיבים, פריסה פנימית וחיצונית שלהם ואפילו השגת סיבים אופטיים מהסוג הרלוונטי דורשים עבודה מול חברה כמו אקספרס טכנולוגיות המתמחה בתחום ובעלת ניסיון רב בו.

צוות התשתיות של אקספרס הינו בעל ניסיון רב המספק שירות משלב התכנון ועד לשלב הבדיקה והתיעוד.  כלקוח, עומד לרשותך מלאי זמין של סיבים, ניידת תקשורת אופטית, ציוד בדיקה ורתכות אופטיות מתקדמות. פריסת כבלי סיב אופטי להתקנה חיצונית ופנימית, סיבי Singelmode –  ו- Multimode , ריתוך סיבים, חיבור סיבים בהדבקה, ביצוע קלוז’רים לסיבים, בדיקת סיבים עם מכשירי ניחות, בדיקת סיבים עם מכשירי OTDR.

אקספרס טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה תשתיות מטרו (Metro) לפי הצרכים והמשאבים המחשוביים של העסק, ומשווקת מגוון מוצרי תקשורת  החל מממירי ממשקי Ethernet, Video, RS2422/485,  רכבי SFP לקצבים שונים ועד מתגים אופטיים מרובי כניסות למגוון סביבות העבודה.

אינטרנט לעסקים

תשתית אחודה

תשתית אחודה​

תשתית אחודה היא תשתית כבילת תקשורת הבנויה מתשתיות כבילת מחשב, ומשמשת הן לתקשורת מחשב והן לתקשורת טלפון על גבי אותה מערכת כבילה.

החיבור לציוד המתאים בשקע הקצה מתבצע באמצעות פתיל גישור בעל סיומת תקע לפי יעוד הנקודה:תקע RJ 45 למחשב ושקע RJ 11 לטלפון.

חברת אקספרס מתמחה בתכנון ובביצוע של רשתות במבנה אחוד תוך כדי שמירה על איכות העבודה הכבילה ורמת הביצוע.

תשתית טלפוניה

תשתית טלפוניה​

גם בעידן האינטרנט קשה עדיין לדמיין חברה המתנהלת ללא טלפון.

תשתית טלפוניה איכותית מאפשרת לקיים שיחות חוץ בצורה טובה ומהירה וגם שיחות פנים כך שעובדי המשרד יוכלו ליצור קשר במהירות זה עם זה או לנווט שיחות.

התקנת תשתית טלפוניה בצורה טובה ואיכותית תשפיע גם על איכות הקול והאפשרות להעביר מסר דרך הטלפון בצורה יעילה יותר.

התקנת תשתית טלפוניה אינה אומרת בהכרח קו טלפון של בזק אלא גם קו טלפון דרך האינטרנט אם זהו רצונו של בעל העסק.

אקספרס טכנולוגיות מספקת פתרון טלפוניה לעסקים מקצה לקצה, החל מפריסת תשתיות ועד אספקת כלל שירות מרכזיה בענן.

תשתית אלחוטית

תשתית אלחוטית​

רשת אלחוטית הינה הפתרון היעיל ביותר בפריסה תשתיות תקשורת בארגון, ומיועדת לצרכים ושימושים שונים, כגון :

 • תקשורת לעובדים מכל מקום בארגון באופן מאובטח
 • גלישה מהירה לאורחים
 • גישה למערכות תפעוליות במתחמי תפעול ואחסון
 • גלישה וגישה לשירותי אירוח בילוי ועוד

 

אקספרס טכנולוגיות מציעה מגוון פתרונות אלחוט משולבי טכנולוגיות שונות:

 • פתרונות Wi-Fi  למבנים (Indoor) – פריסת תשתית ה- Wi-Fi מתוכננת בהתאם למשתנים המשפיעים על אופן השימוש  : גודל האתר, כמות משתמשים, שימושים, רוחבי פס נדרשים, סוגי קירות קיימים במבנה, ניידות משתמשים, הצפנת המידע ועוד.
 • פתרונות Wi-Fi  חיצוניים (Outdoor) – פריסת התשתית במרחבים פתוחים מושפעת בנוסף ממשתנים נוספים כגון : רעשים באוויר, משאבים חיצוניים טבעיים, מבנים קיימים ועוד.
 • פתרונות –  P2P – קישור רשת אלחוטית בין בניינים להעברת מידע וחיבור בין חברות  וקבלת רוחב פס יציב לעבודה דרך יחידות אלחוטיות המשדרות מידע מוצפן ביניהם.

יצרנים:

תשתית IPVPN

אקספרס טכנולוגיות מציעה ללקוחותיה תשתית המותאמת ללקוחות מסונפים.

IPVPN הינה רשת פרטית המחברת את כל סניפי הרשת באופן מאובטח, עם זמינות ושרידות גבוהה ושיהוי נמוך. הרשת מנוהלת מקצה לקצה עם יכולת הגדרת QOS לתיעדוף שירותים, אפליקציות ועוד.

יתרונות :

 • פריסה גאוגרפית גדולה
 • תקשורת בטוחה
 • זמינות ושרידות גבוהה
 • שיהוי נמוך
 • ניהול וניטור מקצה לקצה
 • יכולת הגדרת תעדוף לשירותים ואפליקציות
 • שירות טכנאים בפריסה ארצית

תשתית בקרה ומתח נמוך

תשתית בקרה ומתח נמוך​

הקמת תשתית תקשורת לבקרה ומתח נמוך זה לא “רק למתוח כבלים” ממקום למקום אלה מכלול מורכב הרבה יותר המורכב מתכנון לטווח קצר \ תכנון לטווח ארוך של פריסת התשתיות בארגון, הבנה מעמיקה של צורכי הלקוח, התאמת התשתית המתאימה ביותר לדרישות \ ציפיות הלקוח כולל גידול בעתיד, התקנה באתר הלקוח בצורה האסטטית והמוגנת ביותר מפני חבלה מכוונת או בשוגג, ולבסוף גם מתן אחריות לתקינות התשתיות למספר שנים על תשתית שהותקנה באתר הלקוח.

השירותים שלנו כוללים:

 • אפיון, תכנון, פריסה ותחזוקה של תשתיות מנ”מ
 • ציוד רכיבים וחלפים
 • שירות תיקונים בחצר הלקוח
 • מעבדת שירות לאיתור, בדיקה ותיקון תקלות בציוד

תשתית סלולרית

תשתית סלולרית​

תשתיות פיזיות אינן נמצאות בכל מקום, לרוב באזורים מרוחקים ואף לעיתים גם בתוך מבנים.
הפתרון היעיל ליצירת תקשורת במקום הינו הצבת תשתית סלולארית המותאמת לצרכים ולשימוש הנדרש ובהתאם למשתנים המשפיעים על אופן השימוש.

אקספרס טכנולוגיות מציעה מגוון פתרונות סלולאריים משרדיים ומוקשחים המותאמים לצרכים השונים.

פתרונות סלולאריים נייחים:
מבנים, מתקנים חיצוניים, תנאי חוץ קיצוניים כגון טמפרטורה, לחות, רטיבות וכד’.

פתרונות סלולאריים ניידים:

רכבים, אוטובוסים, משאיות, ציוד כבד, מכולות ועוד הדורשים עמידות של הציוד הסלולארי, המותקן  בסביבה “קשיחה” כגון:
טמפרטורה, רטט, לחות, רטיבות, פגיעות וכד’.

פתרונות גיבוי:
תשתית סלולארית מהווה פתרון איכותי לגיבוי התשתית הפיזית (הראשית) במקרה של ניתוק או תקלה. המעבר בין התשתיות הינו מיידי ושקוף למשתמש.

יצרנים:

תשתיות תקשורת לעסקים

תשתיות תקשורת לעסקים הם הגדרה כוללת למגוון רחב של תשתיות המיועדות לצרכי ביסוס אמצעי התקשורת בתוך בית העסק, החברה או הארגון (INDOOR) ומבחוץ (OUTDOOR), כאשר בשני המקרים, קיימת חשיבות רבה לסוג התשתית בה אתם עושים שימוש והתאמתה המלאה לכל צרכי התקשורת. בשלב זה, חשוב לציין שמאחורי המושג המקצועי: תשתיות תקשורת, עומד עולם שלם של אמצעי תקשורת הכולל בתוכו מגוון רחב של פתרונות תקשורת אותם ניתן להתאים לכל בית עסק על פי גודלו וצרכי התקשורת הנחוצים לו.

מהי החשיבות של תשתיות תקשורת בבית העסק?

פתרונות תקשורת לעסקים קטנים וגדולים כאחד, נועדו בין היתר לאפשר לבית העסק לייעל את תהליכי העבודה, תוך ניצול מיטבי של כל נתוני התקשורת והטכנולוגיות בהן הוא עושה שימוש, וכל זאת תוך הקטנת עלויות התקשורת. פתרונות אלו אומנם חייבים להיות מותאמים באופן פרטני לבית העסק, אך הם בהחלט ניתנים לשינויים בכל רגע נתון בהתאם לקצב הגידול של בית העסק וצרכי התקשורת המשתנים עם הזמן. בשלב זה, חושב לציין שתכנון לקוי של תשתיות תקשורת לעסקים, עשוי לפגוע בעבודה השוטפת ולגרום לאי – אילו תקלות חוזרות ונשנות באמצעי התקשורת השונים בהם בית העסק עושה שימוש.

תכנון תשתיות תקשורת – למי פונים וכיצד בוחרים ?

תהליכי תכנון, הקמה ותחזוקה של תשתיות תקשורת לעסקים, חייבים להיעשות על ידי חברות מובילות בתחומי הטכנולוגיה השונים ובתחום התשתיות בפרט, וזאת על מנת להבטיח לבית העסק שבבעלותכם את פתרונות התקשורת הטובים ביותר לאורך זמן, תוך חיסכון מתמשך בעלויות התקשורת. על מנת לבחור בחברה המובילה ביותר בתחום, אנו ממליצים לכם להתייחס לכל אחד מהפרמטרים הבאים בתהליך הבחירה:

 • חברת תשתיות תקשורת המתמחה בהליכי תכנון, הקמה ותחזוקה של כל סוגי התשתיות הנפוצות כיום בתחום תשתיות תקשורת לעסקים, לרבות, תשתית אופטית, תשתית אחודה, תשתית טלפוניה, תשתית אלחוטית, תשתית IPVPN, תשתית מנ”מ (בקרה ומתח נמוך) ותשתית סלולארית.
 • חברת תשתיות מקצועית המספקת לכם פתרון מקיף וכולל לצרכי תכונן, הקמה ותחזוקה של תשתיות תקשורת, משלב התכנון המקדים והתאמת התשתית לצרכי העבודה השוטפת, דרך שירותי פריסת תשתיות ועד לשירותי תחזוקה בהתאם לדרישות וצרכי הלקוחות.
 • חברת תשתיות המספקת לכם פתרונות מעשיים בכל הנוגע לתחום אבטחת המידע, גיבוי המידע ושחזור המידע במידת הצורך.

אקספרס טכנולוגיות – תשתיות תקשורת לחברות, ארגונים ועסקים בכל סדר גודל

אנחנו בקבות אקספרס טכנולוגיות, עוסקים ומתמחים בשני עולמות טכנולוגיה משיקים זה לזה מאז שנת 2003, מצד אחד אנחנו מובילים את תחום פתרונות התשתית לארגונים, חברות ועסקים, ומצד שני, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות מחשוב לצד פתרונות מיגון ובקרה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. השילוב בין השניים, מאפשר גם לכם ליהנות מפתרונות תקשורת מבוססי טכנולוגיות מתקדמות מסוגן וליהנות ממגוון רחב של תשתיות תקשורת הניתנים להתאמה פרטנית לכל ארגון, חברה ובית עסק.

סל השירותים הרחב אותו אנו מציעים לקהל לקוחותינו, מבוסס על הניסיון המעמיק של חברתנו עם תחום התשתיות והמחשוב ולצד תחום המיגון והבקרה, דבר המעניק לנו יתרון משמעותי ביישום פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיה, כאשר הרווח הנקי הוא תמיד של קהל הלקוחות. אם גם אתם נדרשים להליכי תכנון והקמה של תשתיות תקשורת בבית העסק ו/או אם גם אתם נדרשים לשירותי תחזוקה שוטפת של מערכות התקשורת בבית העסק, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן ולהסתייע בשירותי הייעוץ המוצעים על ידי צוות המומחים שלנו.

בין יתר הפתרונות המוצעים על ידינו בתחום תשתיות תקשורת לעסקים קטנים וגדולים כאחד, תוכלו למצוא:

 • תכנון והקמה של תשתיות אחוזות, לרבות, פריסת תשתיות עבור כלל צרכי התקשורת בבית העסק (מחשבים וטלפוניה)
 • תכנון, פריסה ותחזוקה של תשתית אופטית מבוססת סיבים אופטיים, לרבות, בדיקת סיבים, פריסה פנימית וחיצונית ועוד.
 • תהליכי תכנון והקמה של תשתית טלפוניה בשילוב פתרונות אינטרנטיים לניהול שיחות טלפון – שירות מקצועי זה כולל גם שירות מרכזיה בענן לעסקים.
 • תהליכי תכנון, הקמה ותחזוקה של תשתית אלחוטית למגוון רחב של שימושים = שירות זה משולב בפתרונות WI-FI חיצוניים ופנימיים, פתרונות P2P להעברת מידע וחיבור בין חברות ועוד.
 • תהליכי תכנון, הקמה ותחזוקה של תשתית IPVPN – תשתית תקשורת לרשתות המבוססת על רשת פרטית המחברת למעשה בין כל סניפי הרשת באופן מאובטח.

ופתרונות נוספים בעולם תשתיות התקשורת

מאמרים נוספים בנושא תשתיות תקשורת:

Call Now Button דילוג לתוכן