שירותי Microsoft Office 365

אקספרס מספקת עולם שלם של שירותי מחשוב בענן לעסקים ומאפשרת לכל עסק להעביר את כל מערכי המחשוב שברשותו לסביבות מנוהלות ומאובטחות בענן עם זמינות ושרידות מרבית.

​אירוח​

גיבוי ושחזור

הגנת סייבר

Office 365

ניהול וניטור

מרכזיה בענן

אוטומציה וסקריפטים

NOC & SOC

שירותי Microsoft Office 365

מעבר לעבודה עם יישומי Microsoft Office 365 הפך להיות שכיח יותר ויותר. ארגונים ועסקים רבים כבר הבינו מהן היתרונות והאפשרויות בעבודה ביישומים אלו המאפשרים לעבוד מכל מקום, מכל מכשיר, בכל זמן ובאופן מאובטח עם אותם יישומי אופיס ושירותי הדוא”ל המוכרים לנו. יישומי ה- Office השונים מוצעים במודל תשלום גמיש יותר המאפשר רכישה לפי משתמש(User) , בתשלום חודשי או שנתי.

יישומי ה- Microsoft Office 365 כוללים:

ועוד… הניתנים לבחירה לפי החבילות המוצעות של מיקרוסופט.

אבטחת מידע

רמת האבטחה של שירותי ה- O365 הינה גבוהה משמעותית מיישום פתרון דוא”ל ואופיס מקומי המצריכים תחזוקה שוטפת של גרסאות התוכנה ובמיוחד מנגנוני האבטחה. מיקרוסופט מספקת הגנה פיזית ולוגית ומאפשרת לכל עסק להגדיר את רמת ההקשחה וההגנה באמצעות הוספה של מנגנוני הזדהות כגון אימות דו שלבי, פתרון ניהול ואבטחה Intune ועוד.

נפח אחסון

הודעות מייל שלנו תופסות נפח גדול יותר ויותר ככל שעובר הזמן. מיקרוסופט מאפשרת לקבל תיבות אחסון גדולות במיוחד בנפחים של 50 ג”ב ומעלה, הרבה מעבר לנפחי תיבות המייל הניתנים בפתרון מקומי.

זמינות שירות

זמינות שירות הדוא”ל ב Microsoft 365 הינה גבוהה משמעותית מזמינות פתרון מקומי המסופק ע”י הארגון. ביישום שרת דוא”ל מקומי ישנה התכנות לכשלים כגון : בעיות חומרה או תוכנה, תקלות תקשורת מקומיות, הפסקות או השבתות חשמל ועוד. 

גיבוי ושמירת מידע

מיקרוסופט מגבה את הדוא”ל ותיקיות המידע  עד 30 יום אחורה ובביטול מנוי הגיבוי נמחק לאחר 90 יום בלבד.

המידע העסקי הנמצא במייל ובתיקיות המידע הינו מידע עסקי לכל דבר, אותו נדרש לשמור הרבה מעבר ל- 30 יום.  לשמירת הדוא”ל ותיקיות המידע העסקי ב- One drive וב- Share point לתקופה ארוכה הרבה יותר, הכנס ל- גיבוי בענן לשירותי Microsoft O 365 >

יישומי ה- M365 בענן לעסקים כוללים:

 1. אפשרות לעבוד מכל מקום, מכל מכשיר ובכל זמן, באמצעות דפדפן האינטרנט
 2. שיתוף ועריכת מסמכים משותפת ע”י כמה משתמשים בו זמנית
 3. אבטחת מידע גבוהה עם אפשרות גישה מאובטחת בזיהוי דו שלבי של המשתמש
 4. זמינות שירות גבוהה במיוחד
 5. רכישה במודל חודשי
 6. יכולת עבודה ללא צורך בהתקנת היישומים מקומית (גרסה שולחנית)
 7. עדכון גרסאות היישומים מתבצע באופן אוטומטי
 8. שירותי ערך מוסף נוספים כגון מחולל טפסים (Forms), מגישות מקווננות מאובטחות וצ’ט (Teams), מעקב אחרי מידע ועבודות (Lists)  ועוד… במודל שירות חודשי.

אוטומציה וסקירפטים

יכולות השירות:

לאקספרס טכנולוגיות כלים אוטומטיים המייעלים תהליכי תחזוקה ובקרה של מערכות ושירותי המחשוב, סביבות ענן והתוכנות המותקנות בחצר הלקוח.

שירותי SIEM&SOC

יושק בקרוב…

מה הם שירותים מנוהלים בענן, למי הם מיועדים ומה הם היתרונות של שירותים אלו?
על כך נדבר במאמר שלפניכם:

שירותי ענן לעסקים – מה זה?

שירותי ענן לעסקים הם הגדרה כוללת לשירותי מחשוב ותקשורת המיושמים באמצעות מערכות DATA CENTER שהן למעשה סוג של שירותי אירוח אצל ספקי שירותי מחשוב ענן, כאשר החיבור בין תשתיות המחשוב בבית העסק לבין מערכת ה-DATA CENTER, יכול להיעשות באמצעות רשת האינטרנט, באמצעות רשתות ייעודיות סגורות או באמצעות רשתות של ספקי השירות. חשוב לציין שקיימים מגוון רחב של שירותי מחשוב בענן לעסקים, שכל אחד מהם מאפשר לבית העסק להעביר את כל מערכי המחשוב שברשותו לסביבת ענן מנוהלת ומאובטחת, תוך מתן דגש על זמינות נתוני המידע ושרידותם המרבית.

איזה שירותי ענן מוצעים כיום?

כאשר מדברים על שירותי ענן לעסקים מדברים למעשה על מגוון רחב של פתרונות ענן לעסקים הבאים לידי ביטוי גם בתחום הגיבוי ושחזור המידע, גם בכל הנוגע להגנת הסייבר ואבטחת המידע וגם בכל הנוגע לייעול תהליכי תחזוקה ובקרה של מערוכת המחשוב, פתרונות ניהול וניטור מידע, שירותי מרכזיה בענן ופתרונות מחשוב ענן נוספים. כיום, כל בית עסק יכול להעביר את כל מערכי המחשוב שברשותו לסביבת ענן וליהנות ממגוון רחב של יתרונות.

היתרונות של שירותי ענן לעסקים

מעבר לשירותי ענן, מאפשר לכל חברה, ארגון ובית עסק, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

 • עלויות תחזוקה נמוכות – שירותי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים לכל בית עסק ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ענן המותאמים לצרכי העבודה השוטפת, תוך חיסכון משמעותי בעלויות. הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים לכם כיום בתחום מחשוב ענן לעסקים, מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות אותן ניתן להתאים באופן המדויק ביותר לצרכי בית העסק, ובתוך כך, לחסוך בעלויות ההקמה והתחזוקה.
 • גישה לנתוני המידע מכל מקום ובכל רגע נתון – פתרונות ענן אינם תלויים במקום עבודה פיזי, ולכן, מכל נקודת חיבור לאינטרנט ובהתאם להרשאות הנדרשות, תוכלו לגשת באופן מאובטח לנתוני המידע הנחוצים לכם. באופן זה, שירותי ענן מנוהלים מאפשרים לכם ליהנות מגמישות מרבית בכל הנוגע למיקום הפיזי ממנו אתם עובדים.
 • מגוון רחב של מסלולי תשלום – מעבר לחיסכון המיידי בעלויות ההקמה והתחזוקה, שירותי מחשוב ענן מיושמים באמצעות מסלולי תשלום שונים אותם ניתן להתאים לצרכי בית העסק. באופן זה, תוכלו להוסיף שירותים לאורך הזמן בהתאם לסוג הפרויקטים להם אתם נדרשים, לרבות, שירותי מחשוב לפרויקטים זמניים.
 • אבטחת מידע והגנת סייבר משודרגת – פתרונות ענן לעסקים מאפשרים לכם ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ומנוהלת, תוך מתן דגש על כל סיכוני הסייבר ואבטחת המידע להם אתם חשופים. התאמת צרכי האבטחה נעשית כחלק בלתי נפרד מהמעבר לשירותי ענן, ולכן, מושם דגש על התאמת פתרונות האבטחה הנחוצים לכל בית עסק, חברה או ארגון.

אילו סוגי שירותי ענן מומלצים לעסקים?

כפי שציינו לעיל, המעבר לפתרונות ענן לעסקים, נעשה בהתאמה פרטנית לצרכי בית העסק, גודלו והיקף הפעילות הנחוצה לבית העסק. לפיכך, לכל בית עסק, חברה או ארגון, יכולים להיות מותאמים שירותים שונים בתחום. יחד עם זאת, פתרונות ענן לעסקים, כוללים בתוכם מספר שירותי ענן הכרחיים לכל בית העסק, וביניהם: שירותי גיבוי ושחזור של המידע העסקי, שירותי הגנת סייבר ושירותים נוספים.

פתרונות ענן לעסקים מהווים את המודל התפעולי הנכון ביותר עבור כל סוגי העסקים, החברות והארגונים. אם גם אתם רוצים להעביר את מערכי המחשוב שלכם לסביבת ענן מנוהלת ומאובטחת זה הזמן ליצור קשר כאן עם צוות של מומחים בנושא.

 

מאמרים נוספים בנושאי שירותי ענן לעסקים:

שרתים וירטואלים

אם בעבר כל חברה נדרשה להחזיק חדר שרתים במשרדים שלה, כיום ניתן לשכור שרתים וירטואלים לביצוע ניהול ושמירת המידע של החברה. שרתים וירטואליים (VPS) מספקים מספר

קרא עוד »

שירותי ענן

היום כמעט ואין חברה או ארגון אשר אינם משתמשים בשירותי ענן. שירותי ענן מאפשרים עבודה יעילה יותר של עובדי חברות וארגונים ושמירה על נתונים בצורה

קרא עוד »
תכנון שרתים

תכנון שרתים

תכנון שרתים זה לא עניין של מה בכך. תכנון שרתים דורש ידע מקצועי מקיף על מנת שהמחשבים והתוכנות אשר אתם מתנהלת העבודה בשטח, יפעלו היטב

קרא עוד »

גיבוי בענן לעסקים

כיום, הכול מתנהל באופן ממוחשב וכל בית עסק, כל ארגון, כל חברה וכמובן גם משרד, מתנהל בעיקר בעזרת מערכות מחשוב. כמעט ואין היום מסמכים, קלסרים

קרא עוד »

מרכזיה לעסק

בתי העסק של היום נהנים משפע של פתרונות טכנולוגיים אשר אלו מאפשרים להם ליהנות מ’סדר תקשורתי’ הודות למערכות משוכללות של מרכזיות טלפון לעסקים. מרכזייה לעסק

קרא עוד »

שירותי גיבוי בענן

כל בית עסק, כל ארגון וכך גם כל מוסד לימודי, מחזיקים במחשבים חומרים רבים. אם אלו מסמכים חשובים, מידע ארכיוני ועוד. עד לפני זמן לא

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן