שירותי Help Desk

כל מה שצריך וחשוב לדעת על שירותי Help Desk בעמוד שלפניכם

מה הם שירותי Help Desk?

שירותי Help Desk המהווים חלק בלתי נפרד משירותי מחשוב לעסקים, הם הגדרה כוללת לשירותי תמיכה מרחוק המיועדים לצרכי פתרון בעיות ותקלות טכניות במערכות המחשוב והתוכנה של בית העסק, הארגון או החברה. שירותים אלו נועדו לאפשר פעילות רציפה של מערכות המחשוב בבית העסק והם מוצעים לכם במספר דרכים שונות הכוללות בין היתר: מוקד טכני לתפעול תקלות מרחוק, השתלטות מרחוק לצורך פתרון תקלות והגעת טכנאי לפתרון הבעיה במקום.

מה הם היתרונות של תמיכה בהשתלטות מרחוק?

השתלטות מרחוק היא אחת מהדרכים היעילות ביותר לצרכי התמודדות עם תקלות ובעיות במערכות המחשוב בזמן אמת. אופציה זו נחשבת לדרך היעילה והמהירה ביותר לפתרון תקלות במסגרת שירות תמיכה מרחוק והיא מיושמת על ידי צוות מקצועי המתמחה בפעולות תמיכת מחשבים מרחוק. לשיטת ההשתלטות מרחוק לצורך פתרון בעיות במערכות המחשוב, ישנם לא מעט יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

  • תהליך מהיר ויעיל של פתרון תקלות בזמן אמת
  • היכרות מקדימה של צוות התמיכה הטכני עם התוכנות המותקנות בבית העסק
  • אבחון מהיר ומדויק של זיהוי הבעיה/תקלה ללא צורך במתן הסבר טלפוני על ידי עובדי בית העסק

ויתרונות נוספים ההופכים את שיטת ההתשלטות מרחוק לשיטה המומלצת ביותר לפתרון בעיות מחשוב במסגרת שירות תמיכה מרחוק.

האם כדאי להעסיק איש תמיכה או להסתייע בשירותי חברה חיצונית?

שירותי Help Desk יכולים להיעשות גם באמצעות שירותי חברות חיצוניות העוסקות ומתמחות בנושא וגם במסגרת העסקתו של איש תמיכה טכנית במשרה מלאה, כאשר הבחירה בין השניים מומלץ שתעשה בהתאם לגודל החברה, הארגון או בית העסק, סוגי מערכות המחשוב הקיימות והישנות המקרים בהם מתרחשות תקלות ובעיות המצריכות פתרון מיידי באמצעות שירותי Help Desk.

כיום, במסגרת שירותים המוצעים לכם על ידי חברות חיצוניות העוסקות ומתמחות במתן שירות תמיכה מרחוק לעסקים הכוללים גם שירותי השתלטות מרחוק עם מערכות המחשוב של בית העסק, הארגון או החברה, אין כל סיבה ממשית להעסקת איש תמיכה טכנית במשרה מלאה, וזאת לנוכח היכולת להשתלט מרחוק על המחשבים, לאפיין את התקלה ולבצע את הפתרון הנדרש באופן מיידי. יחד עם זאת, חשוב לציין שגם במקרים של תמיכת מחשבים מרחוק, ישנם מקרים בהם תדרשו לשירותי הגעת טכנאי לצורך פתרון הבעיה/תקלה.

שירותי Help Desk למי הם מיועדים?

שירותי Help Desk מיועדים לכל סוגי העסקים, הארגונים והחברות בכל סדר גודל, וזאת לנוכח החשיבות הרבה שיש לתפעול מערכות המחשוב בכל רגע נתון. חשוב לציין שהשירות מיועד לכל סוגי העסקים ללא קשר לתחום עיסוקם ולהיקף מערכות המחשוב בהן נעשה שימוש ברמת העבודה השוטפת.

בחירת חברות למתן שירותי Help Desk – כיצד?

הבחירה בחברה חיצונית המתמחה במתן שירותי תמיכת מחשבים מרחוק, מומלץ שתעשה בהתאם לניסיון המקצועי – מעשי העומד לרשותה, בהתאם להיקף שירותי ה- Help Desk המוצעים על ידה ובהתאם לידע והמיומנויות המקצועיות העומדות לרשות המערך הטכני של החברה המתמחה במתן שירות תמיכה מרחוק.

כמו כן, חשוב ומומלץ לוודא שהשירות המוצע לכם מותאם לכל סוגי מערכות המחשוב העומדות לרשותכם ולכל פתרונות השירות הנדרשים לכם לאורך זמן. ברוב המקרים, חשוב לבסס את בחירתכם על סמך ההכשרות וההסמכות המקצועיות העומדות לרשות צוות אנשי התמיכה הטכנית ועל היקף השירותים המוצעים על ידם. כמו כן, מומלץ ליזום פנייה לאחד או יותר מלקוחות החברה על מנת לקבל מהם חוות דעת עניינית בכל הנוגע לשביעות רצונם מהשירות אותו הם מקבלים.

Call Now Button דילוג לתוכן