ה DNA בארגון שלך

ה DNA בארגון שלך

שרותי אחסון

כל מה שצריך וחשוב לדעת על שירותי אחסון ענן לחברות, ארגונים ועסקים.

מה זה שירותי אחסון ענן?

אחסון בענן הוא אחד מהשירותים המוצעים לכם בתחום פתרונות ענן לעסקים. שירות זה הידוע גם בשם Cloud Storage, הוא למעשה שירות המיועד למטרות אחסון מידע על גבי שרתים מרוחקים, כאשר הקשר עימם מיושם באמצעות רשת מחשבים, רשת האינטרנט וכדומה.

למה צריך שירותי אחסון?

כיום, בעידן הטכנולוגי והדיגיטלי בו מתנהל העולם העסקי, קיימת חשיבות רבה לאחסון המידע העסקי ולאופן ההגנה עליו. חשיבות זו תקפה לכל סוגי החברות, הארגונים והעסקים, ללא קשר לגודלם או להיקף המידע העסקי אותו הם נדרשים לאחסן. עד לפני מספר שנים, תחזוקת מערך אחסון הצריכה משאבים רבים לצרכי הקמה, תחזוקה ותפעול של מערכות אחסון פיזיות. משאבים אלו באו לידי ביטוי גם בהיבט הכספי וגם בהיבט של משאבי כוח אדם. כיום, במסגרת שירותי מחשוב בענן, עומדת בפני כל בית עסק, קטן כגדול, האפשרות לשכירת שירותי אסחון בענן המותאמים לכל צרכי האחסון הנחוצים לו, וכל זאת, תוך מעטפת נרחבת של אבטחת מידע. באופן זה, תוכלו לספק הגנה תמידית לכל המידע העסקי הרלוונטי לגביו.

מה היתרונות בשירותי אחסון בענן?

אסחון ענן מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות במגוון רחב של היבטים, מההיבט הכלכלי הבא לידי ביטוי בחיסכון משמעותי בעלויות ועד להיבט ההגנתי הבא לידי ביטוי ברמה גבוהה של אבטחת המידע והגנת הסייבר.

בין היתרונות המרכזיים של ענן אחסון תוכלו למצוא:

  • שירותי אחסון מנוהלים ומאובטחים
  • גישה מיידית לכל הנתונים המאוחסנים מכל מקום ובכל רגע נתון
  • רמת אבטחה גבוהה – שירותי אחסון ענן מספקים מעטפת רחבה בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר. ההגנה הרב שבכתית נועדה להגן על המידע המאוסחן בענן גם בפני מתקפות סייבר וגם בפני טעויות אנוש העשויות להוביל לאובדן מידע.
  • חיסכון משמעותי בעלויות הקמה, תפעול ותחזוקה בהשוואה לרכישת תשתיות אחסון פיזיות המצריכות משאבי כוח אדם ומשאבים כספיים.
  • חיסכון אנרטגי – עסקים העושים שימוש בפתרונות אחסון בענן נהנים בין היתר מחיסכון בצריכת האנרגיה שלהם לנוכח וויתור על אמצעים פיזיים זוללי אנרגיית חשמל לצורך אחסון.
  • מסלולי תשלום המותאמים לצרכי האחסון של בית העסק – בדומה לכל שירות אחר בתחום מחשוב בענן, גם שירותי אחסון ענן מוצעים לכם במסגרת מסלולי תשלום הנקבעים בהתאם להיקף האחסון בו נעשה השימוש בפועל.

ויתרונות נוספים ההופכים את שירותי אחסון בענן לשירות נפוץ ופופולארי בקרב עסקים, חברות וארגונים מכל תחומי התעשייה, השירות והמסחר.

לאיזה סוגי עסקים מתאימים שירותי אחסון ענן?

שירותי אחסון בענן נחוצים לכל ארגון, חברה או בית עסק הנדרש לאחסן את המידע העסקי העומד לרשותו. את שירותי האחסון בענן נהוג לסווג למספר סוגי ענני אחסון היכולים להתאים לסוגים שונים של עסקים בסדרי גודל שונים. בין יתר סוגי העננים הקיימים כיום תוכלו למצוא:

  • ענן אחסון פרטי המיועד רק עבור בית עסק אחד
  • ענן אסחון שיתופי המיועד עבור מספר צרנים שכל אחד מהם עושה בו שימוש במקביל
  • ענן אחסון היברידי המורכב ממספר סוגי עננים שונים

על מנת לבחון את סוג הענן הנדרש לכם ואת היקפי האחסון הנחוצים לכם, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם צוות המומחים של חברתנו. אנחנו בקבוצת אקספרס מעמידים לרשותכם מגוון רחב של שירותי מחשוב בענן שכל אחד הם מותאם באופן פרטני וייעודי לכל בית עסק, חברה או ארגון. לתיאום שיחת ייעוץ בנושא אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן.

Call Now Button